ROTAPLAST tam kapsamlı elektrikli kontrol konsolu tasarımına ve imalat yeterliklerine sahiptir. Rotaplast projeniz süresince iletişim kuracağınız bir proje yöneticisi atamaktadır. Proje yöneticisi proje süresince, ilk mühendislik değerlendirmesi görüşmesinden nihai kabul ve eğitime kadar tüm detaylarla ve iletişimle ilgilenecektir.Anahtar teslim projenizi gerçekleştirmek için tam kapsamlı kurulum hizmeti sunulmaktadır.
Üretimimiz tüm aşamalarında uluslararası güvenlik sertifikalarına uyumlu ve gerekli tüm güvenlik testlerinden geçirilerek devreye alınmaktadır. En verimli, en hızlı ve en ekonomik çözümler; uzun yılların deneyimi ile en yeni üretim teknolojilerinin bir araya getirilmesi sonucu ROTAPLAST tesislerinde vücut bulmaktadır.

Videos

/Videos

Class Aptent Taciti Soci Ad Litora

Quisque ligulas ipsum, euismod atras vulputate iltricies etri elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Nulla nunc dui, tristique in semper vel, congue sed ligula. Nam dolor ligula, faucibus id sodales in, auctor fringilla libero. Pellentesque pellentesque tempor tellus eget hendrerit. Morbi id aliquam ligula. Aliquam id dui […]

By |July 31st, 2012|Creative, Design, Videos|0 Comments