Detaylar

Metal Kaplama Tesisleri Banyo ve Aksesuarları konularında üretim ve destek ROTAPLAST tarafından anahtar teslimi olarak veriliyor.
ROTAPLAST, başarılı bir metal kaplama işlemi için gereken her türlü hizmeti tek bir hat üzerinde sunuyor. Mühendislik, Ekipman, Süreç ve Teknik Destek alanlarındaki tecrübesi sayesinde tam başarıyı garanti ediyor.
ROTAPLAST, Tam anlamıyla anahtar teslim kaplama tesisi sunarken A’dan Z’ye bütün parçaları bir araya getirerek, toplu halde, projenin bütün sorumluluğunu üstlenerek üretim yapıyor.
Sistem Tasarımı: ROTAPLAST, gereksinimlerinize göre size özel bir sistem planlayıp düzenliyor:
1. Optimum sistem düzeni ve iş akışı
2. Ekipman boyutlarını ayarlama ve inşa yöntemleri
3. Kaynak atıklarını en alt seviyeye indirme bölümü
4. En Gelişmiş Havalandırma Sistemleri
5. Her ayrıntısı düşünülmüş yerleşim, imalat ve kurulum resimleri
Süreç Uygulaması: Hizmetlerimiz arasında, kalite standartlarını karşılayacak optimum sürecin tespiti ve “Minumum Atık Teknolojisi”ne uygun şekilde çalışma koşulları yer almaktadır. Kaynak atığın en alt seviyeye indirilmesinin bir bölümüdür. Öncelikle önem verilmesi gerken şey, kirlenmeye direnen ve daha uzun bir banyo ömrü sağlayan süreçler tasarlamaktır. ROTAPLAST uzun yılların tecrübesini en yeni teknolojilerle birleştirerek en güvenli, en ekonomik ve en hızlı çözümü en uygun noktada buluşturuyor.

Metal Kaplama Banyoları, Metal Kaplama, Metal Kaplama tesisleri, Metal Kaplama aksesuarları