Detaylar

ROTAPLAST; Saç Bakır Kaplama Tesislerinde de komple kurulumunuz, çalışanların eğitimi ve sisteminiz için teknik destek sağlamaktadır.
Atık Minimizasyonu: Sistemin geneli kimyasal geri kazanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Bunun yanısıra kimyasal maliyetleriniz, yaptığınız iş ve üretim ile karşılaştırıldığında oldukça düşüktür. Göz önünde tutulacak hususlar, hava ve su tahliyeleri, döküntü denetimi ve banyo ömrüdür.
Su Akımı: Durulama için kullanılan suyun büyük bir kısmı geri kazanılır. Bu sonuca geri kazanım durulama tanklarımız sayesinde ulaşılabilinir. Bu tanklardaki su, suyun buharlaşma kayıplarının geri kazanımı için tekrar banyoya geri pompalanır. Çok az su, atık arıtmaya yöneltilir.
Döküntü Kontrolü: İstem dışı döküntü ve/veya taşma kontrolü, sistem kimyasal cinsine göre ayrı ayrı taşma kapları içerisinde  olduğundan dolayı kolayca yapılır. Bu yapı, herhangi bir tür sıvının korunması ve tekrar kullanımı için gayet uygundur. İlgili sıvıların, uygun tanklara geri döndürülmesinde istenirse filtrelerde kullanılmaktadır.
Banyo Ömrü: Kaplama ve süreç banyolarının tamamı, uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır. Kontaminasyon, banyo ömrünü azaltabilecek yegane faktördür. Tavsiyelerimize uyarak, banyonuzun kirlenmemiş bir şekilde kalmasını sağlamanız mümkündür.
Kaplama Ekipmanı: En son kaplama sistemleri, doğru ve uygun malzemelerin ve aynı zamanda uygun materyallerinin seçilmesine ihtiyaç duyar. Aşağıda yer alan malzeme listesi sizin gereksinimlerinize bağlı olacak şekilde düzenlenir. >> Tanklar, Yürüme platformları, Baralama, Anotlar, Soğutma Havalandırması, Filtreler, Redresörler, Kimya, Boyutlama, Isıtma, Karıştırma, Pompalama, Kirlenmeye Karşı Kaplama, Vinç ve Üstyapı..
Ekipmanın İlk Çalıştırılması: Rotaplast, bütün ekipman bileşenlerinin ilk defa çalıştırılmasını sağlayacaktır. Bu sayede kurulumun doğru ve tamam olduğundan emin olunacaktır. Devamlılık, rotasyon, ısıtma ve soğutma kapasitesi, geri kurtarma gibi şeyler kontrol edilecek.
Banyonun İlk Çalıştırılması: Banyonun ilk çalıştırılmasının doğru şekilde yapılması hayati derecede önemlidir. Bu sayede tamamen sorunsuz bir çalıştırma yapıldığından ve başarılı çalışmanın devam edeceğinden emin olunur.
Operatör Eğitimi: Operatör eğitimi de hizmet pakedimizin bir bölümünü oluşturuyor. Bu eğitim bilgileri aynı zamanda çalıştırma ile ilgili kullanım kılavuzunuzda da yer almaktadır.
Teknik Destek: Sisteminiz tamamen hizmete girdikten sonra da size destek vermeye devam edeceğiz. Bu destek, sonsuz sayıda telefon danışmanlığını ve yardımını içermektedir.
Laboratuar Hizmeti: ROTAPLAST, sizin kaplama banyolarınızın kontrolü için gerkli laboratuar ekipmanlarını analiz metotlarını ve eğitiminide verecektir.
Çalıştırma Kullanım Kılavuzları: Sizin sisteminize özel tam bir çalıştırma kullanım kılavuzuna sahip olacaksınız. Bu kullanım kılavuzu, her bir banyo hakkında gerekli bilgileri, kullanılan kimyasalları, kaplamayı ve aktivasyon prosedürlerini, bakımı, dökümanları, kalite kontrol ve güvenlik bilgilerini vs. içerecektir.
ROTAPLAST, şirketinizin ihtiyaçlarını sizinle görüşmekten memnuniyet duyar. Sisteminizin bütün yönlerini dikkate alarak Mühendislik, İmalat, Kurulum, İlk Çalıştırma ve Eğitim konularında ve sonrasında da sizin arzu ettiğiniz bir satıcıdan Teknik Destek almanız konusunda size yardımcı olmak ROTAPLAST’ın birincil görevidir.
İlk uygun olduğunuzda, bir sonraki adımda kaplama ihtiyaçlarınızı kontrol altına almak amacıyla ROTAPLAST’ı aramaktan çekinmeyin.